Toplum

Hamilik Okulu Girişimcilik Buluşması

Hamilik Okulu Girişimcilik Buluşması

Bu sene Hamilik Okulu tarafından ilki düzenlenen ve yerel bir girişimcilik buluşması olan ‘Marka’ 26 Nisan Perşembe günü saat 14.00 itibariyle İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde başlıyor olacak.

Dijitalleşmenin, keşfetmenin, bilgiye ulaşmanın ve paylaşmanın hızla geliştiği bir dünyada Hamilik Okulu öğrencileri ve mezunlarının katkılarıyla gerçekleşecek etkinlik, bilgiye ışık tutacak ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak pek çok değerli ismi ağırlayacaktır. Hamilik Okulu kültürüyle harmanlanmış, girişimcilik ekosistemi üzerine gerçekleşecek konuşmalar farklı konu başlıklarıyla katılımcılara ilham verecek ve start-up dünyasını yakından tanıma fırsatı sağlayacaktır.

Hamilik Okulu Girşimcilik Buluşması

Etkinlik İçeriği:

Açılış konuşmaları Dr. R. Ahmet Albayrak ve İTÜ İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fethi Çalışır tarafından yapılacak olup, diğer konuşmaları ‘Türkiye’de ve Dünyada Girişimcilik Ekosistemi’ konu başlığı ile Serkan Ünsal, ‘Dijital Dönüşüm ve İnsan’ konu başlığı ile sitemizin de kurucularından olan Mustafa Acungil, ‘Silikon Vadisi ve Startup Ekonomisi’ konu başlığı ile Mustafa Ergen , ‘Girişimci Destekleri, Kuluçka ve Hızlandırma Merkezleri’ konu başlığı ile İbrahim Elbaşı, Yakup Sezer, Özgür Bayraktar ve Demet Zübeyiroğlu gerçekleştirecektir.

 

 

 

 

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: